Sesja w prezencie

Jeżeli szukasz oryginalnego i ciekawego pomysłu na prezent dla najbliższych to „Sesja w prezencie” jest idealnym rozwiązaniem.

„Sesja w prezencie” w postaci stylizowanego zaproszenia na sesję zdjęciową sprawi wielką radość. Będzie mega ogromnym zaskoczeniem dla obdarowanego 🙂

Jeśli wśród Twoich znajomych jest ktoś, komu według Ciebie przydałaby się profesjonalna sesja zdjęciowa w studio, plenerze i itp. kup bon upominkowy. Na pewno będzie to wyjątkowa niespodzianka, która zapadnie w pamięć i będzie wspaniałą pamiątką.
Jeśli ktoś spodziewa się dziecka ofiaruj w prezencie kupon na sesje ciążową, noworodkową lub rodzinną.

Jeśli wybierasz się na chrzest i nie masz pomysłu na prezent, spraw pamiątkę dziecku i radość rodzicom voucherem na wybraną sesję zdjęciową, która zostanie pamiątka na całe życie.

Jeśli ktoś z Twoich znajomych marzy by wcielić się w rolę modelki lub modelem zamów sesję studyjną lub plenerową.

– Bon Podarunkowy można zakupić na dowolny rodzaj sesji umieszczonej w cenniku.
– Zakup Bonu Prezentowego nie zwiększa ceny wybranej sesji zdjęciowej.
– Voucher Podarunkowy na sesję zdjęciową, aby umożliwić jego wręczenie jako atrakcyjnego prezentu, jest w unikatowej formie
– Przy zakupie Bonu Podarunkowego nie jest wymagane ustalenie terminu sesji. Dogodny termin sesji może być ustalony przez osobę obdarowaną już po jego otrzymaniu.
– Istnieje możliwość wykupienia bonu na sesję z dodatkowymi opcjami, np. otrzymanie większej ilości zdjęć, projektem, wydrukiem i itp.
– Bony Prezentowe na sesję mogą zostać wysłane na wskazany adres przesyłką kurierską. W takim przypadku do ceny sesji doliczane są standardowe koszty wysyłki, zgodne z obowiązującymi w danej chwili. Ceny wysyłki potwierdzamy przed jej wykonaniem.
– Bon upominkowy (voucher) ważny jest przez 3 miesięcy od daty zakupu. Ty płacisz, osoba obdarowana umawia się z nami na termin.

Zapytaj o ofertę i wolne terminy:

Kontakt